Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > 103-822GS
103-822GS
103-822GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 103-822GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 103-822GS
Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 7195 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela 103-822GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 7195 pcs Podatkovni list 103(R) Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) Ščitenje Unshielded
Serija 103 Ocene -
Q @ Frek 22 @ 7.9MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard, 2 Lead Druga imena 103-822GS TR 2000
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 48MHz
natančen opis 8.2µH Unshielded Inductor 195mA 2.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max
Trenutna ocena 195mA Tok - nasičenost -