Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > 105-121GS
105-121GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 105-121GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 105-121GS
Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 6285 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela 105-121GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 6285 pcs Podatkovni list 105(R),108(R) Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) Ščitenje Unshielded
Serija 105 Ocene -
Q @ Frek 40 @ 25MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard, 2 Lead Druga imena 105-121GS TR 2000
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Iron
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 500MHz
natančen opis 120nH Unshielded Inductor 830mA 140 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Trenutna ocena 830mA Tok - nasičenost -