Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > 105R-152HS
105R-152HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 105R-152HS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 105R-152HS
Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 280MA 1.2 OHM
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela 105R-152HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 280MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11867 pcs Podatkovni list 105(R),108(R) Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±3% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) Ščitenje Unshielded
Serija 105R Ocene -
Q @ Frek 25 @ 7.9MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard, 2 Lead Druga imena 105R-152HS TR 2000
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Iron
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 100MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 280mA 1.2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 280mA Tok - nasičenost -