1812R-334F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812R-334F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 1812R-334F |
|---|---|
| Proizvajalec | API Delevan |
| Opis | FIXED IND 330UH 120MA 14 OHM SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 650 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | 1812R-334F | Proizvajalec | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Opis | FIXED IND 330UH 120MA 14 OHM SMD | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 37352 pcs | Podatkovni list | 1812(R) Series |
| Kategorija | Induktorji, tuljave, dušilke | Tip | - |
| Toleranca | ±1% | Paket naprave za dobavitelja | - |
| Velikost / dimenzija | 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) | Ščitenje | Unshielded |
| Serija | 1812R | Ocene | - |
| Q @ Frek | 40 @ 790kHz | Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | 2-SMD | Druga imena | 1812R-334F TR 650 |
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C | Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Material - jedro | Ferrite |
| Frekvenca induktivnosti - preskus | 790kHz | Induktivnost | 330µH |
| Višina - sedež (maks.) | 0.190" (4.83mm) | Frekvenca - Samozadostna | 3.5MHz |
| natančen opis | 330µH Unshielded Inductor 120mA 14 Ohm Max 2-SMD | DC Resistance (DCR) | 14 Ohm Max |
| Trenutna ocena | 120mA | Tok - nasičenost | - |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
1812R-332J - Proizvajalci:
API Delevan - Opis:
FIXED IND 3.3UH 501MA 800 MOHM - Na zalogi:
- del #:
1812R-334K - Proizvajalci:
API Delevan - Opis:
FIXED IND 330UH 120MA 14 OHM SMD - Na zalogi: