Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > 3094-153JS
3094-153JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 3094-153JS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 3094-153JS
Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 115MA 3.7 OHM SMD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 8711 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
650 pcs
Product parameter
številka dela 3094-153JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 115MA 3.7 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 8711 pcs Podatkovni list 3094(R) Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) Ščitenje Unshielded
Serija 3094 Ocene -
Q @ Frek 60 @ 2.5MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD Druga imena 3094-153JS TR 650
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Iron
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 22MHz
natančen opis 15µH Unshielded Inductor 115mA 3.7 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.7 Ohm Max
Trenutna ocena 115mA Tok - nasičenost -