Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > C0603C-12N0G1T2
C0603C-12N0G1T2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C-12N0G1T2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C-12N0G1T2
Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 12NH 700MA 130 MOHM
Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
In Stock 70089 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela C0603C-12N0G1T2 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 12NH 700MA 130 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
količina Na voljo 70089 pcs Podatkovni list C0603C Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric)
Velikost / dimenzija 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm) Ščitenje Unshielded
Serija C0603 RoHS Status RoHS Compliant
Ocene - Q @ Frek 35 @ 250MHz
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena C0603C-12N0G1T2 TR 200
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz Induktivnost 12nH
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Frekvenca - Samozadostna 4GHz
Lastnosti - natančen opis 12nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 130 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max Trenutna ocena 700mA