Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > C0603C-180NG1T1
C0603C-180NG1T1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C-180NG1T1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C-180NG1T1
Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 235MA 770 MOHM
Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
In Stock 76559 pcs
Product parameter
številka dela C0603C-180NG1T1 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 235MA 770 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
količina Na voljo 76559 pcs Podatkovni list C0603C Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric)
Velikost / dimenzija 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm) Ščitenje Unshielded
Serija C0603 RoHS Status RoHS Compliant
Ocene - Q @ Frek 25 @ 150MHz
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena C0603C-180NG1T1 TR 200
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Frekvenca induktivnosti - preskus 150MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Frekvenca - Samozadostna 1GHz
Lastnosti - natančen opis 180nH Unshielded Wirewound Inductor 235mA 770 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 770 mOhm Max Trenutna ocena 235mA