Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > C0603C-8N70G1T3
C0603C-8N70G1T3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C-8N70G1T3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C-8N70G1T3
Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.7NH 700MA 140 MOHM
Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
In Stock 63799 pcs
Product parameter
številka dela C0603C-8N70G1T3 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.7NH 700MA 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
količina Na voljo 63799 pcs Podatkovni list C0603C Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric)
Velikost / dimenzija 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm) Ščitenje Unshielded
Serija C0603 RoHS Status RoHS Compliant
Ocene - Q @ Frek 30 @ 250MHz
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena C0603C-8N70G1T3 TR 200
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz Induktivnost 8.7nH
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Frekvenca - Samozadostna 5.2GHz
Lastnosti - natančen opis 8.7nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 140 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max Trenutna ocena 700mA