Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > P160-331JS
P160-331JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi P160-331JS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela P160-331JS
Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330NH 1.929A 33 MOHM
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 9946 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela P160-331JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330NH 1.929A 33 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 9946 pcs Podatkovni list P160(R) Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm) Ščitenje Unshielded
Serija P160 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard Druga imena P160-331JS BULK 50
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330nH
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330nH Unshielded Inductor 1.929A 33 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 33 mOhm Max
Trenutna ocena 1.929A Tok - nasičenost 2.636A