Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > S1008-101H
S1008-101H
S1008-101H
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S1008-101H z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S1008-101H
Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 1.12A 90 MOHM
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 35034 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela S1008-101H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 1.12A 90 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 35034 pcs Podatkovni list S1008(R) Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±3% Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric)
Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) Ščitenje Shielded
Serija S1008 Ocene -
Q @ Frek 40 @ 25MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1008 (2520 Metric) Druga imena S1008-101H 2000 TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 383MHz
natančen opis 100nH Shielded Inductor 1.12A 90 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Trenutna ocena 1.12A Tok - nasičenost -