Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > ADF15A-KG-TASB5
ADF15A-KG-TASB5
ADF15A-KG-TASB5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ADF15A-KG-TASB5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ADF15A-KG-TASB5
Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs35 pcs70 pcs105 pcs
280 pcs525 pcs1015 pcs2520 pcs
Product parameter
številka dela ADF15A-KG-TASB5 Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 48887 pcs Podatkovni list ADFxxA-KG-TAxB5 Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) Material školjke, Dokončaj Steel
Serija - Pakiranje Tray
Druga imena ADF15A-KG-TASB5-R
ADF15A-KG-TASB5-R-ND
AE10930
delovna temperatura -
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Board Lock natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub
Barva - Razmik med predelki 0.590" (14.99mm)