Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > ADS37A-KG-TASB5
ADS37A-KG-TASB5
ADS37A-KG-TASB5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ADS37A-KG-TASB5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ADS37A-KG-TASB5
Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
(v ameriških dolarjih)
1 pcs20 pcs40 pcs60 pcs100 pcs
260 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela ADS37A-KG-TASB5 Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 24001 pcs Podatkovni list ADSxxA-KG-TASB5 DrawingD-Sub & Centronics Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated
Serija - Pakiranje Tray
Druga imena ADS37A-KG-TASB5-R
ADS37A-KG-TASB5-R-ND
AE10987
delovna temperatura -
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Board Lock, Grounding Indents natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Sub
Barva - Razmik med predelki 0.590" (14.99mm)