Domov > Izdelki > Cable Assemblies > Pravokotni Cable Assemblies > H0PPH-1006M
H0PPH-1006M
H0PPH-1006M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi H0PPH-1006M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela H0PPH-1006M
Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis DIP CABLE - HDP10H/AE10M/HDP10H
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela H0PPH-1006M Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis DIP CABLE - HDP10H/AE10M/HDP10H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Cable Assemblies Uporaba Socket (0.3"), Board In
Ščitenje Unshielded Serija -
Pitch - Connector 0.100" (2.54mm) Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Število vrstic 2 Število pozicij 10
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 0.500' (152.40mm, 6.00")
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis 10 Position Cable Assembly Rectangular DIP to DIP, Reversed 0.500' (152.40mm, 6.00") Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)