Domov > Izdelki > Cable Assemblies > Pravokotni Cable Assemblies > H3DKH-6006G
H3DKH-6006G
H3DKH-6006G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi H3DKH-6006G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela H3DKH-6006G
Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis IDC CBL - HHKR60H/AE60G/HHPK60H
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela H3DKH-6006G Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis IDC CBL - HHKR60H/AE60G/HHPK60H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Ščitenje Unshielded Serija -
Pitch - Connector 0.100" (2.54mm) Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Število vrstic 2 Število pozicij 60
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 0.500' (152.40mm, 6.00")
natančen opis 60 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00") Stopite v stik s finišno debelino 15.0µin (0.38µm)