Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 04025C151MAT2A
04025C151MAT2A
04025C151MAT2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 04025C151MAT2A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 04025C151MAT2A
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 150PF 50V X7R 0402
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela 04025C151MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 150PF 50V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.022" (0.56mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 150pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 150pF