Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 05083C223MAT2W
05083C223MAT2W
05083C223MAT2W
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 05083C223MAT2W z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 05083C223MAT2W
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.022UF 25V X7R 0508
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 05083C223MAT2W Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.022UF 25V X7R 0508 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 187770 pcs Podatkovni list Low Inductance Capacitors (RoHS)
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.040" (1.02mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0508 (1220 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL (Reverse Geometry) Stopnja napak -
natančen opis 0.022µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric) Zmogljivost 0.022µF