Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 08053C104MAT4A
08053C104MAT4A
08053C104MAT4A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 08053C104MAT4A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 08053C104MAT4A
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 25V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
15000 pcs
Product parameter
številka dela 08053C104MAT4A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 25V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.1µF