Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 08055C471MAT2E
08055C471MAT2E
08055C471MAT2E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 08055C471MAT2E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 08055C471MAT2E
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 470PF 50V X7R 0805
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5349 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 08055C471MAT2E Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 470PF 50V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 470pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 470pF Aplikacije General Purpose