Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 08056D184MAT2A
08056D184MAT2A
08056D184MAT2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 08056D184MAT2A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 08056D184MAT2A
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.18UF 6.3V X5R 0805
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 08056D184MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.18UF 6.3V X5R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 426119 pcs Podatkovni list Ceramic Chip Capacitor CatalogX5R Dielectric Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm)
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.18µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.18µF