Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808GC102MATME
1808GC102MATME
1808GC102MATME
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808GC102MATME z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808GC102MATME
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 2KV X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 1808GC102MATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 2KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5991 pcs Podatkovni list High Voltage MLC Chips
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.080" (2.03mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 1000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 1000pF Aplikacije General Purpose