Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225CC124MAT3A
2225CC124MAT3A
2225CC124MAT3A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225CC124MAT3A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225CC124MAT3A
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.12UF 630V X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 2225CC124MAT3A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.12UF 630V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4638 pcs Podatkovni list Ceramic Chip Capacitor CatalogHigh Voltage MLC Chips
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 0.12µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric)
Zmogljivost 0.12µF Aplikacije General Purpose