Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 3640SC563MAT3A
3640SC563MAT3A
3640SC563MAT3A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 3640SC563MAT3A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 3640SC563MAT3A
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.056UF 1.5KV X7R 3640
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 3640SC563MAT3A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.056UF 1.5KV X7R 3640 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 12711 pcs Podatkovni list Ceramic Chip Capacitor CatalogHigh Voltage MLC Chips
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 3640 (9110 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 0.056µF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 3640 (9110 Metric) Zmogljivost 0.056µF