Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 5KQ331JACAI
5KQ331JACAI
5KQ331JACAI
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 5KQ331JACAI z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 5KQ331JACAI
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 330PF 500V SL RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 5KQ331JACAI Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 330PF 500V SL RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6043 pcs Podatkovni list Disc Ceramic Caps, Class SL
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient SL Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Disc
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 330pF ±5% 500V Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
Zmogljivost 330pF Aplikacije General Purpose