Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > BF014D0182K
BF014D0182K
BF014D0182K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BF014D0182K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BF014D0182K
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP FILM 1800PF 10% 63VDC RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
In Stock 5168 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela BF014D0182K Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP FILM 1800PF 10% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
količina Na voljo 5168 pcs Podatkovni list BF, BQ 01/02/07/06/05/04
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 63V
Voltage Rating - AC 40V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm)
Serija BF Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 478-2258
BF014D0182K--
delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 1800pF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 1800pF Aplikacije General Purpose