Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > CKR22CG270JS
CKR22CG270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CKR22CG270JS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CKR22CG270JS
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 27PF 200V NP0 2-DIP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 14490 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela CKR22CG270JS Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 27PF 200V NP0 2-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 14490 pcs Podatkovni list CKR Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm)
Serija Military, MIL-PRF-39014, CKR22 Ocene -
Pakiranje Tube Paket / primer 2-DIP
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom 0.325" (8.25mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.175" (4.45mm)
Lastnosti - Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 27pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2-DIP Zmogljivost 27pF