Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > LMXS121JM470HTAS
LMXS121JM470HTAS
LMXS121JM470HTAS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LMXS121JM470HTAS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LMXS121JM470HTAS
Proizvajalec AVX Corporation
Opis FIXED IND 47UH 2.5A 100 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela LMXS121JM470HTAS Proizvajalec AVX Corporation
Opis FIXED IND 47UH 2.5A 100 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 72507 pcs Podatkovni list SMD Power Inductors Catalog
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) Ščitenje Shielded
Serija LMXS Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Nonstandard Druga imena 478-7122-6
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 47µH Shielded Wirewound Inductor 2.5A 100 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Trenutna ocena 2.5A Tok - nasičenost -