Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > SR155A3R9DAATR1
SR155A3R9DAATR1
SR155A3R9DAATR1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SR155A3R9DAATR1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SR155A3R9DAATR1
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 3.9PF 50V NP0 RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela SR155A3R9DAATR1 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 3.9PF 50V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4750 pcs Podatkovni list SR SkyCap® Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±0.5pF Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Serija SkyCap® SR Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.81mm) Lastnosti -
natančen opis 3.9pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 3.9pF