Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > SR337C104MAT
SR337C104MAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SR337C104MAT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SR337C104MAT
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 500V X7R RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela SR337C104MAT Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 500V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 76911 pcs Podatkovni list SR SkyCap® Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.150" W (9.91mm x 3.81mm)
Serija SkyCap® SR Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.250" (6.35mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm)
Lastnosti - natančen opis 0.1µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose
Podobni izdelki
  • del #:SR332
  • Proizvajalci:Tripp Lite
  • Opis:PLATE STABILIZER FOR 25/42/47U
  • Na zalogi:5785
 RFQ
  • del #:SR336
  • Proizvajalci:Tripp Lite
  • Opis:PANEL FAN ROOF 120V QUAD
  • Na zalogi:4722
 RFQ
  • del #:SR331
  • Opis:KIT BOLTDOWN FOR 25/42/47U RACKS
  • del #:SR340
  • Opis:CABLE MANAGER 1U 19 INCH
  • del #:SR337
  • Opis:PANEL FAN RACK 3U 230V DUAL.
  • del #:SR341
  • Opis:CABLE MANAGER 2U 19 INCH
SR32L500FE66 Image
  • del #:SR338
  • Opis:PANEL 6-FANS ROOF 230V