Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > SR387C503MAT
SR387C503MAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SR387C503MAT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SR387C503MAT
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.05UF 500V X7R RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela SR387C503MAT Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.05UF 500V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 71204 pcs Podatkovni list SR SkyCap® Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm)
Serija SkyCap® SR Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.375" (9.52mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.425" (10.80mm)
Lastnosti - natančen opis 0.05µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 0.05µF Aplikacije General Purpose
Podobni izdelki
SR3F-A1 Image
SR3B-05 Image
  • del #:SR3B-05
  • Proizvajalci:IDEC
  • Opis:RELAY SOCKET 11 POS DIN RAIL