Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > Termo - Hladilniki > ATS-04E-25-C1-R0
ATS-04E-25-C1-R0
ATS-04E-25-C1-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ATS-04E-25-C1-R0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ATS-04E-25-C1-R0
Proizvajalec Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis HEATSINK 60X60X25MM XCUT
Product parameter
številka dela ATS-04E-25-C1-R0 Proizvajalec Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis HEATSINK 60X60X25MM XCUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 18538 pcs Podatkovni list ATS-04E-25-C1-R0
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 2.362" (60.00mm)
Tip Top Mount Toplotna upornost @ Naravna -
Toplotna upornost @ Prisilni pretok zraka 6.25°C/W @ 100 LFM Oblika Square, Fins
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Dolžina 2.362" (60.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izklopne baze (višina fin) 0.984" (25.00mm)