ATS-09G-25-C1-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ATS-09G-25-C1-R0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | ATS-09G-25-C1-R0 |
|---|---|
| Proizvajalec | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Opis | HEATSINK 60X60X25MM XCUT |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 10 pcs | 30 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | ATS-09G-25-C1-R0 | Proizvajalec | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
|---|---|---|---|
| Opis | HEATSINK 60X60X25MM XCUT | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 18228 pcs | Podatkovni list | ATS-09G-25-C1-R0 |
| Kategorija | Ventilatorji, Thermal Management | Premer | 2.362" (60.00mm) |
| Tip | Top Mount | Toplotna upornost @ Naravna | - |
| Toplotna upornost @ Prisilni pretok zraka | 6.25°C/W @ 100 LFM | Oblika | Square, Fins |
| Serija | pushPIN™ | Izguba moči @ Temperaturni vzpon | - |
| Dokončaj materiala | Blue Anodized | Material | Aluminum |
| Proizvajalec Standardni čas vodenja | 6 Weeks | Dolžina | 2.362" (60.00mm) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Višina izklopne baze (višina fin) | 0.984" (25.00mm) |