Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > Termo - Hladilniki > ATS-12A-210-C1-R0
ATS-12A-210-C1-R0
ATS-12A-210-C1-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ATS-12A-210-C1-R0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ATS-12A-210-C1-R0
Proizvajalec Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis HEATSINK 70X70X12MM XCUT
(v ameriških dolarjih)
10 pcs30 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela ATS-12A-210-C1-R0 Proizvajalec Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis HEATSINK 70X70X12MM XCUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 18824 pcs Podatkovni list ATS-12A-210-C1-R0
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 2.756" (70.00mm)
Tip Top Mount Toplotna upornost @ Naravna -
Toplotna upornost @ Prisilni pretok zraka 5.17°C/W @ 100 LFM Oblika Square, Fins
Serija pushPIN™ Izguba moči @ Temperaturni vzpon -
Paket ohlajen Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dokončaj materiala Blue Anodized Material Aluminum
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Dolžina 2.756" (70.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izklopne baze (višina fin) 0.472" (12.00mm)