ATS-15A-03-C2-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ATS-15A-03-C2-R0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | ATS-15A-03-C2-R0 |
|---|---|
| Proizvajalec | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Opis | HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | ATS-15A-03-C2-R0 | Proizvajalec | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
|---|---|---|---|
| Opis | HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 26620 pcs | Podatkovni list | ATS-15A-03-C2-R0 |
| Kategorija | Ventilatorji, Thermal Management | Premer | 1.575" (40.00mm) |
| Tip | Top Mount | Toplotna upornost @ Naravna | - |
| Toplotna upornost @ Prisilni pretok zraka | 15.85°C/W @ 100 LFM | Oblika | Square, Fins |
| Serija | pushPIN™ | Izguba moči @ Temperaturni vzpon | - |
| Paket ohlajen | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) | Druga imena | ATS-15A-03-C2-R0-ND ATS24819 |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Dokončaj materiala | Blue Anodized |
| Material | Aluminum | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 6 Weeks |
| Dolžina | 1.575" (40.00mm) | Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Višina izklopne baze (višina fin) | 0.590" (15.00mm) | Premer | - |