Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > Termo - Hladilniki > ATS-15E-62-C1-R0
ATS-15E-62-C1-R0
ATS-15E-62-C1-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ATS-15E-62-C1-R0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ATS-15E-62-C1-R0
Proizvajalec Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis HEATSINK 40X40X15MM L-TAB
Product parameter
številka dela ATS-15E-62-C1-R0 Proizvajalec Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis HEATSINK 40X40X15MM L-TAB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 27691 pcs Podatkovni list ATS-15E-62-C1-R0
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 1.575" (40.00mm)
Tip Top Mount Toplotna upornost @ Naravna -
Toplotna upornost @ Prisilni pretok zraka 16.45°C/W @ 100 LFM Oblika Square, Fins
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Dolžina 1.575" (40.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izklopne baze (višina fin) 0.590" (15.00mm)