Domov > Izdelki > Pomnilniške kartice, moduli > Solid State diski (SSD) > 96FD25-S240-INB1
96FD25-S240-INB1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 96FD25-S240-INB1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 96FD25-S240-INB1
Proizvajalec Advantech
Opis SSD 240GB 2.5" MLC SATAIII S3510
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 96FD25-S240-INB1 Proizvajalec Advantech
Opis SSD 240GB 2.5" MLC SATAIII S3510 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5206 pcs Podatkovni list
Kategorija Pomnilniške kartice, moduli Utež -
Napetost - oskrba 5V, 12V Tip SATA III
Hitrost - Zapiši 260MB/s Hitrost - branje 500MB/s
Velikost / dimenzija 100.45mm x 69.85mm x 7.00mm Serija DC S3510
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika FLASH - NAND (MLC) Velikost pomnilnika 240GB
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Oblika faktorja 2.5"
natančen opis Solid State Drive (SSD) 240GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V, 12V Tok - maks -