A8450KLB-T
A8450KLB-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi A8450KLB-T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela A8450KLB-T
Proizvajalec Allegro MicroSystems, LLC.
Opis IC REG QD BUCK/LINEAR 24SOIC
(v ameriških dolarjih)
558 pcs
Product parameter
številka dela A8450KLB-T Proizvajalec Allegro MicroSystems, LLC.
Opis IC REG QD BUCK/LINEAR 24SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 26960 pcs Podatkovni list A8450
Kategorija Integriranih vezij (IC) w / nadzornik No
w / Sequencer Yes w / LED Driver No
Napetost / tok - izhod 3 5V, 200mA Napetost / tok - izhod 2 1.2 V ~ 3.3 V, 200mA
Napetost / tok - izhod 1 3.3V, 200mA Napetost - oskrba 6 V ~ 45 V
Topologija Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (4) Paket naprave za dobavitelja 24-SOIC
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena 620-1100
delovna temperatura -40°C ~ 135°C Število izhodov 4