Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > trenutne pretvorniki > ACS723LLCTR-45AB-T
ACS723LLCTR-45AB-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ACS723LLCTR-45AB-T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ACS723LLCTR-45AB-T
Proizvajalec Allegro MicroSystems, LLC.
Opis SENSOR CURRENT 45A 5V 8SOIC
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela ACS723LLCTR-45AB-T Proizvajalec Allegro MicroSystems, LLC.
Opis SENSOR CURRENT 45A 5V 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 47180 pcs Podatkovni list ACS723
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Serija - Tip senzorja Hall Effect, Open Loop
Občutljivost 200mv/A Odzivni čas 5µs
Polarizacija Bidirectional Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Izhod Ratiometric, Voltage delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Število kanalov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Linearnost ±1% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost DC ~ 80kHz Za merjenje AC/DC
natančen opis Current Sensor 45A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tok - Supply (Max) 14mA
Trenutni - zaznavanje 45A Natančnost ±3%