Domov > Izdelki > Circuit Protection > Vklopni Trenutni omejevalniki (ICL) > SL1580003
SL1580003
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SL1580003 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SL1580003
Proizvajalec Ametherm
Opis INRUSH CURRENT LIMITERS 80 OHMS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela SL1580003 Proizvajalec Ametherm
Opis INRUSH CURRENT LIMITERS 80 OHMS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 181008 pcs Podatkovni list SL15 80003 Datasheet
Kategorija Circuit Protection Toleranca ±25%
Serija - R @ Current 530 mOhms
R 25 ° C 80 Ohms Druga imena 570-1434
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Razdalja med vodikom 0.307" (7.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer 0.610" (15.50mm) natančen opis Inrush Current Limiter 80 Ohms ±25% 3A 0.610" (15.50mm)
Tok - stabilno stanje Max 3A Odobritve -