Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Terminal Blocks - Wire na svetu > ELM201200
ELM201200
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELM201200 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELM201200
Proizvajalec Amphenol Pcd
Opis CONN TERM BLK 20POS 5.08MM R/A
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela ELM201200 Proizvajalec Amphenol Pcd
Opis CONN TERM BLK 20POS 5.08MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 14745 pcs Podatkovni list ELM Series Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Zaključek žice Screw - Rising Cage Clamp
Žični merilnik 12-28 AWG Napetost 300V
Navor - vijak 0.79 Nm (7.0 Lb-In) Serija ELM
Vijačna nit - Vijačni material - Obloga Copper Alloy - Nickel Plated
Pozicije na ravni 20 Višina tona 0.200" (5.08mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura 105°C
Število stopenj 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Orientacija parjenja Horizontal with Board
Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Lastnosti Interlocking (Side)
natančen opis 20 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole Tok 10A