Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Terminal Blocks - Wire na svetu > ELXM03300
ELXM03300
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELXM03300 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELXM03300
Proizvajalec Amphenol Pcd
Opis CONN TERM BLK 3POS 3.5MM ANGLE
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela ELXM03300 Proizvajalec Amphenol Pcd
Opis CONN TERM BLK 3POS 3.5MM ANGLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 57549 pcs Podatkovni list ELXP, ELXT, ELXM
Kategorija Priključki, Interconnects Zaključek žice Screw - Rising Cage Clamp
Žični merilnik 16-28 AWG Napetost 300V
Navor - vijak 0.25 Nm (2.2 Lb-In) Serija ELXM
Vijačna nit - Vijačni material - Obloga Copper Alloy - Nickel Plated
Pozicije na ravni 3 Višina tona 0.138" (3.50mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura 125°C
Število stopenj 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Orientacija parjenja Angled
Stanovanjski material Polyamide (PA46), Nylon 4/6 Lastnosti -
natančen opis 3 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.138" (3.50mm) Through Hole Tok 12A