Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Terminal Blocks - Wire na svetu > ELXM06300
ELXM06300
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELXM06300 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELXM06300
Proizvajalec Amphenol Pcd
Opis CONN TERM BLK 6POS 3.5MM ANGLED
Product parameter
številka dela ELXM06300 Proizvajalec Amphenol Pcd
Opis CONN TERM BLK 6POS 3.5MM ANGLED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 47179 pcs Podatkovni list ELXP, ELXT, ELXM
Kategorija Priključki, Interconnects Zaključek žice Screw - Rising Cage Clamp
Žični merilnik 16-28 AWG Napetost 300V
Navor - vijak 0.25 Nm (2.2 Lb-In) Serija ELXM
Vijačna nit - Vijačni material - Obloga Copper Alloy - Nickel Plated
Pozicije na ravni 6 Višina tona 0.138" (3.50mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura 125°C
natančen opis 6 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.138" (3.50mm) Through Hole Tok 12A