Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Terminal Blocks - Wire na svetu > ESLM11200
ESLM11200
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ESLM11200 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ESLM11200
Proizvajalec Amphenol Pcd
Opis CONN TERM BLK 11POS 5.08MM R/A
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela ESLM11200 Proizvajalec Amphenol Pcd
Opis CONN TERM BLK 11POS 5.08MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 45869 pcs Podatkovni list ESLM
Kategorija Priključki, Interconnects Zaključek žice Screw - Rising Cage Clamp
Žični merilnik 14-30 AWG Napetost 300V
Navor - vijak 0.5 Nm (4.4 Lb-In) Serija ESLM
Vijačna nit - Vijačni material - Obloga Copper Alloy - Nickel Plated
Pozicije na ravni 11 Višina tona 0.200" (5.08mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Število stopenj 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Orientacija parjenja Horizontal with Board
Stanovanjski material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Lastnosti Interlocking (Side)
natančen opis 11 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole Tok 13.5A