Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Terminal Blocks - Wire na svetu > ESTM02300
ESTM02300
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ESTM02300 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ESTM02300
Proizvajalec Amphenol Pcd
Opis CONN TERM BLK 2POS 7.5MM R/A BK
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela ESTM02300 Proizvajalec Amphenol Pcd
Opis CONN TERM BLK 2POS 7.5MM R/A BK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 82989 pcs Podatkovni list ESGM,ESMM,ESTM
Kategorija Priključki, Interconnects Zaključek žice Screw - Rising Cage Clamp
Žični merilnik 11-30 AWG Napetost 300V
Navor - vijak 0.5 Nm (4.4 Lb-In) Serija ESTM
Vijačna nit - Vijačni material - Obloga Copper Alloy - Nickel Plated
Pozicije na ravni 2 Višina tona 0.295" (7.50mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Število stopenj 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Orientacija parjenja Horizontal with Board
Stanovanjski material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Lastnosti Interlocking (Side)
natančen opis 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole Tok 24A