BLF0910H9LS600U
BLF0910H9LS600U
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BLF0910H9LS600U z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BLF0910H9LS600U
Proizvajalec Ampleon
Opis BLF0910H9LS600/SOT502/TRAY
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 695 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs60 pcs
Product parameter
številka dela BLF0910H9LS600U Proizvajalec Ampleon
Opis BLF0910H9LS600/SOT502/TRAY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 695 pcs Podatkovni list BLF0910H9LS600
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - preskus 50V
Napetost - ocenjena 108V Vrsta tranzistorja LDMOS
Paket naprave za dobavitelja SOT502B Serija -
Moč - izhod 600W Paket / primer SOT-502B
Druga imena 1603-1161
BLF0910H9LS600U-ND
Slika hrupa -
Gain 18.6dB Pogostost 900MHz ~ 930MHz
natančen opis RF Mosfet LDMOS 50V 90mA 900MHz ~ 930MHz 18.6dB 600W SOT502B Trenutna ocena 2.8µA
Tok - preskus 90mA
Podobni izdelki
BLF10H6600PSU Image
 RFQ
BLF1046,135 Image
  • del #:BLF1046,135
  • Proizvajalci:Ampleon
  • Opis:RF FET LDMOS 65V 14DB SOT467C