Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > dušilniki > 150-50TCGF
150-50TCGF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 150-50TCGF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 150-50TCGF
Proizvajalec Anaren
Opis RF ATTENUATOR 50OHM
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela 150-50TCGF Proizvajalec Anaren
Opis RF ATTENUATOR 50OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7328 pcs Podatkovni list 150-50TCGF
Kategorija RF / IF in RFID Serija -
Moč (Watts) 150W Pakiranje Tray
Paket / primer - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca 50 Ohms Frekvenčni razpon 0Hz ~ 2GHz
natančen opis RF Attenuator 0Hz ~ 2GHz 50 Ohms 150W Znižanje vrednosti -
Podobni izdelki
  • del #:150-6
  • Proizvajalci:JST
  • Opis:CONN RING FLAT #1/4 CRIMP
  • Na zalogi:17713
150-55948 Image
  • del #:150-50TG
  • Proizvajalci:Anaren
  • Opis:RF ATTENUATOR 50OHM