Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 125LS22-R
125LS22-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 125LS22-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 125LS22-R
Proizvajalec Angstrohm / Vishay
Opis CAP CER 0.022UF 400VAC Y5V RDL
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela 125LS22-R Proizvajalec Angstrohm / Vishay
Opis CAP CER 0.022UF 400VAC Y5V RDL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 93271 pcs Podatkovni list 125L Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400VAC
Toleranca ±20% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient Y5V (F) Velikost / dimenzija 0.791" Dia (20.10mm)
Serija Cera-Mite 125L Ocene X1, Y4
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Disc
delovna temperatura -30°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.374" (9.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.917" (23.30mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.022µF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc Zmogljivost 0.022µF