Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 562RX5FBA102EE681K
562RX5FBA102EE681K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 562RX5FBA102EE681K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 562RX5FBA102EE681K
Proizvajalec Angstrohm / Vishay
Opis CAP CER 680PF 1KV X5F RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela 562RX5FBA102EE681K Proizvajalec Angstrohm / Vishay
Opis CAP CER 680PF 1KV X5F RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 162106 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient X5F Velikost / dimenzija -
Serija Cera-Mite 562R Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Disc
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 680pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X5F Radial, Disc Zmogljivost 680pF