Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 564R75GAT47
564R75GAT47
564R75GAT47
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 564R75GAT47 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 564R75GAT47
Proizvajalec Angstrohm / Vishay
Opis CAP CER 470PF 7.5KV X5F RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 564R75GAT47 Proizvajalec Angstrohm / Vishay
Opis CAP CER 470PF 7.5KV X5F RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 86591 pcs Podatkovni list 564R, 565R Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 7500V (7.5kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient X5F Velikost / dimenzija 0.618" Dia (15.70mm)
Serija Cera-Mite 564R Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Disc
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.807" (20.50mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 470pF ±20% 7500V (7.5kV) Ceramic Capacitor X5F Radial, Disc Zmogljivost 470pF