Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 564RX5RNA302EE101M
564RX5RNA302EE101M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 564RX5RNA302EE101M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 564RX5RNA302EE101M
Proizvajalec Angstrohm / Vishay
Opis CAP CER 100PF 3KV X5R RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 564RX5RNA302EE101M Proizvajalec Angstrohm / Vishay
Opis CAP CER 100PF 3KV X5R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 151005 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 3000V (3kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija -
Serija Cera-Mite 564R Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Disc
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low Dissipation Factor Stopnja napak -
natančen opis 100pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X5R Radial, Disc Zmogljivost 100pF