Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > BFC236653473
BFC236653473
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BFC236653473 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BFC236653473
Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela BFC236653473 Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 68971 pcs Podatkovni list MKT_365,366,367 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 220V
Toleranca 0.047µF Prekinitev PC Pins
Velikost zemljišča na površini 0.295" (7.50mm) Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Serija MKT366 RoHS Status Tape & Box (TB)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Polarizacija Radial
Druga imena 222236653473 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Številka izdelka proizvajalca BFC236653473
Lifetime @ Temp. - Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm)
Lastnosti - Razširjen opis 0.047µF ±10% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Dielektrični premer Polyester, Metallized
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD Tok - puščanje 400V